Reference 1
Hotel Štefánik - ubytovanie Myjava

Masáže

Cenník

Reflexná masáž chodidiel (20 minút)

13,00 €

Klasická masáž čiastočná (25 minút)

17,00 €

Klasická masáž celotelová (50 minút)

25,00 €

Masáž lávovými kameňmi (60 minút)

27,00 €

Lymfomasáž (60 minút)

37,00 €

Relaxačná masáž horúcim olejom  (90 minút)           

37,00 €

 

Prevádzkové hodiny

Pondelok - Nedeľa

11:30-22:00


Na masáže je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela. 

Masáže je možné zakúpiť i formou darčekových poukazov na recepcii hotela.

 

Reflexná masáž chodidiel

  • Reflexná masáž je jemná a príjemná metóda. Naše chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Tlačením reflexných bodov na chodidle dochádza k prekrveniu, ako aj vyplaveniu nežiaducich látok z tela. Reflexnou masážou sa zmierňuje bolesť chrbta, hlavy, ale aj reumatická bolesť, priaznivo pôsobí na trávenie, vysoký krvný tlak a oslabenú imunitu.

Klasická masáž čiastočná

  • Táto masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.
    Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka môže stať pružnejšou a dá sa predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva najmä v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch.

Klasická masáž celotelová

  • Najstaršia liečebná metóda má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Blahodarne pôsobí proti depresii, stresu, únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka. Vďaka klasickej masáži sa celkovo budete cítiť lepšie, masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Vaša pokožka, podkožie a svaly sa prekrvia, uvoľnia sa stuhnuté a bolestivé svaly.

Masáž lávovými kameňmi

  • Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí medzi najlepšiu terapiu pre relaxáciu a regeneráciu organizmu. Masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov v súčinnosti s masážnymi olejmi. Prenos tepla a jeho energia je vynikajúca pri bolesti chrbta a kĺbov, napomáha pri liečbe, odstraňuje negatívnu energiu, odstráni bolesť a zlepšuje aj cirkuláciu krvi.

Lymfomasáž

  • Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Manuálna lymfodrenáž je jednou z najužitočnejších procedúr pri eliminácii celulitídy a výrazne tiež ovplyvňuje znižovanie hmotnosti.

Relaxačná masáž horúcim olejom

  • Príjemná forma klasickej masáže pomocou horúceho oleja, ktorý blahodarne pôsobí na všetky zmysly a orgány. Má obrovské množstvo pozitívnych účinkov na organizmus, či už na fyzickej alebo duševnej úrovni, stimuluje nervovú sústavu, svaly, šľachy, kožu a napomáha k detoxikácii celého tela. Prináša uvoľnenie od stresu, dostáva telo do harmónie a tým napomáha k lepšiemu zdravotnému stavu.
možnosť úhrady platobnými kartami