Reference 1
Hotel Štefánik - ubytovanie Myjava

Teambuilding

Po  náročnom školení určite oceníte aktívny oddych  v spoločnosti Vašich kolegov. Hotel Štefánik Vám ponúka niekoľko teambuildingových aktivít, z ktorých si môžete vybrať tú najzaujímavejšiu práve pre Vás.

Gazdovský dvor v Turej Lúke

Región Myjavy je známy nielen typickým kopaničiarskym osídlením, ale i zachovávaním folklórnych tradícií. V miestnej časti Turá Lúka sa nachádza kopaničiarska usadlosť, ktorá je ukážkou tradičných foriem života a bývania v 19. storočí. Počas prehliadky Gazdovského dvora so živou expozíciou budete mať možnosť ochutnať jedlá z „kuchyne starých materí“, dozvedieť sa viac o živote našich predkov či vyskúšať si typický myjavský kroj.

Mohyla Milana Rastislava Štefánika

Myjavský región je taktiež priamo spätý s osobou Milana Rastislava Štefánika. Na vrchu Bradlo sa nachádza Mohyla Milana Rastislava Štefánika, jeden z najväčších pomníkov v Európe. Počas prehliadky mohyly sa dozviete viac o živote tejto významnej osobnosti našich dejín a okrem toho budete mať možnosť pokochať sa skutočne čarovným výhľadom na náš kraj rovnako, ako to zvykol robievať i sám Štefánik. Prehliadku je možné spojiť i s návštevou múzea v jeho rodnom dome v obci Košariská, pripadne spoločným opekaním v Chate pod Bradlom.

Golfová Akadémia

Neďaleko hotela sa nachádza 36-jamkový golfový rezort Penati Golf Resort. Ak máte záujem vyskúšat si spoločne s Vašimi kolegami zahrať golf a zároveň sa dozvedieť i niečo viac o tejto vznešenej hre, ponúkame Vám možnosť zorganizovania Golfovej Akadémie pod vedením skúsených inštruktorov.

Balíček zahŕňa:

  • golfovú akadémiu v Penati Golf Resorte v trvaní 3 hodín /min. 10 osôb/
  • inštruktora golfu a zapožičanie všetkých potrebných náradí 
  • ubytovanie v luxusne zariadených dvojlôžkových izbách
  • polpenziu
  • masáž alebo wellness centrum so suchou, parnou, infra saunou a vírivkovým bazénom
  • fitness, wifi pripojenie, parkovisko monitorované kamerovým systémom zdarma
  • možnosť doobjednania ďalších hodín akadémie
  • možnosť doobjednania dopravy do golfového rezortu a späť

 Cena: 99€/ os./ noc

V prípade objednávky golfovej akadémie je možnú uplatniť si  90% zľavu na prenájom kongresovej sály.

Pozn.:
-pri ubytovaní v jednolôžkovej izbe sa účtuje doplatok 15€/ os./ noc
-balíček je možné objednať pri účasti min. 10 osôb

Ochutnávka vín

Nočný bar Caproni, nachádzajúci sa priamo v hoteli Štefánik, je určite tým správnym miestom na ochutnávku vín či uvoľnenú zábavu s hudobnou produkciou.

Aktivity je možné kombinovať.

V prípade otázok a pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky nás, prosím, kontaktujte na marketing@hotelstefanik.sk, tel. č. +421 918 964 333.

možnosť úhrady platobnými kartami